دستگاه جوش شارژی(هیبریدی) به بازار آمد

دستگاه جوش هیبریدی Renegade Volt ES200i به بازار عرضه شد

دیوالت و ایساب در همکاری با یکدیگر دستگاه جوش شارژی جدیدی را طراحی و تولید کردند که از باتری‌های FlexVolt دیوالت یا برق شهری برای تامین انرژی استفاده می‌کند.

دستگاه جوش هیبریدی Renegade Volt ES200i به 4 باتری FlexVolt دیوالت مجهز شده که آن را به یک دستگاه جوش شارژی تبدیل می‌کند. زمانی که این دستگاه جوش به باتری 12 آمپر ساعتی مجهز می‌شود، امکان سوزاندن حداکثر 32 الکترود E6013 را با هر مرتبه شارژ فراهم می‌کند.

دستگاه جوش مشترک دیوالت و ایساب قابلیت استفاده از برق شهری را نیز دارد و زمانی که به شبکه برق 230 ولت AC متصل شود، می‌تواند جریان 200 آمپری را در خروجی تحویل دهد اما در زمان استفاده از باتری حداکثر جریان خروجی آن به 150 آمپر می‌رسد.

این دستگاه جوش قابلیت عملکرد در حالت ترکیبی یا هیبریدی AMP+ را نیز دارد. در این حالت، دستگاه جوش Renegade Volt از برق باتری به صورت مکمل برق شهری استفاده می‌کند تا از تجربه «وقفه به دلیل قطع برق توسط بریکر» جلوگیری کرده یا «توان خروجی بالاتری را در زمان استفاده از برق شهری با ولتاژ 120 ولت» ارائه دهد.

دستگاه جوشکاری هیبریدی Renegade Volt ES200i در حالت هیبریدی Amp+ امکان استفاده از برق شهری 120 ولتی AC، برق شهری 230 ولتی AC، باتری‌های FlexVolt دیوالت یا باتری AC + را دارد.

دستگاه جوش هیبریدی دیوالت و ایساب برای جوشکاری آرگون (GTAW) و جوشکاری قوس الکتریکی (SMAW) مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای این دستگاه جوشکاری می‌توانیم از الکترودی با حداکثر اندازه 5/32 اینچ استفاده کنیم. بر اساس ادعای ایساب، دستگاه جوش هیبریدی جدید محدودیت‌های دستگاه‌های جوش قدیمی را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *